Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Kenmartin

Telefon numarası : 008613913143237 

Naber : +008613913143237

Free call

Enjeksiyon kalıplama makinesinin özellikleri

July 18, 2022

Enjeksiyon kalıplama makinesinin özellikleri

 

Katlanır dikey enjeksiyon kalıplama makinesi
1. Enjeksiyon cihazı ve kenetleme cihazı aynı dikey merkez hattı üzerindedir ve kalıp yukarı ve aşağı yönde açılıp kapatılır.Zemin alanı, yatay makineninkinin yalnızca yarısı kadardır, bu nedenle verimlilik, taban alanı açısından yaklaşık iki kat daha fazladır.

2. İnsert kalıplamayı gerçekleştirmek kolaydır.Kalıp yüzeyi yukarı baktığı için, uç yerleştirme kolaydır.Alt merdane sabit ve üst merdane hareketli ise, bantlı konveyör ve manipülatör kombinasyonu, tam otomatik geçmeli kalıplamayı kolaylıkla gerçekleştirebilir.

3. Kalıbın ağırlığı, yukarı ve aşağı açılıp kapanmak için yatay şablon tarafından desteklenir ve kalıbın yerçekimi nedeniyle şablonun açılıp kapanamaması olgusu yatay makineye benzer şekilde oluşmaz.Dayanıklılık için makine ve kalıpların doğruluğunu korumak faydalıdır.

4. Her bir plastik parçanın boşluğu, hassas kalıplamaya elverişli basit bir manipülatör tarafından çıkarılabilir.

5. Genel olarak, sıkıştırma cihazı açıktır ve karmaşık ve hassas ürünlerin otomatik olarak kalıplanması için uygun olan çeşitli otomasyon cihazlarını yapılandırmak kolaydır.

6. Bantlı taşıma cihazı, otomatik kalıplama üretimi için uygun olan kalıbın ortasından kurulumu kolaydır.

7. Kalıptaki reçine akışkanlığının ve kalıp sıcaklık dağılımının tutarlılığını sağlamak kolaydır.

8. Döner tabla, hareketli tabla ve eğimli tabla vb. Ile donatılmış, insert kalıplama ve kalıp içi kombine kalıplama gerçekleştirmek kolaydır.

9. Küçük parti deneme üretimi sırasında, kalıp yapısı basit ve düşük maliyetlidir ve boşaltması kolaydır.

10. Birçok deprem testinden geçmiş olan dikey makine, düşük ağırlık merkezi nedeniyle yatay makineden daha iyi sismik dirence sahiptir.

Katlanır yatay enjeksiyon kalıplama makinesi
1. Ana bilgisayar alçak olsa bile yerleştirildiği tesis için herhangi bir yükseklik sınırı yoktur.

2. Ürün otomatik olarak düşürülebildiğinde, manipülatör kullanmadan otomatik kalıplama gerçekleştirilebilir.

3. Düşük gövde nedeniyle besleme uygundur ve bakımı kolaydır.

4. Kalıbın vinçle kurulması gerekir.

5. Birden fazla ünite yan yana dizildiğinde, kalıplanmış ürünler konveyör bant tarafından kolayca toplanır ve paketlenir.

Katlanır köşe enjeksiyon kalıplama makinesi
Açılı enjeksiyon makinesinin enjeksiyon vidasının ekseni ve kalıp sıkıştırma mekanizması şablonunun hareket ekseni birbirine dik olarak düzenlenmiştir ve avantajları ve dezavantajları dikey ve yatay arasındadır.Enjeksiyon yönü ve kalıbın ayırma yüzeyi aynı düzlemde olduğundan, köşeli enjeksiyon makinesi, yan kapaklı asimetrik geometrili kalıplar veya kalıp merkezinde kapak izine izin vermeyen ürünler için uygundur.

İki renkli enjeksiyon kalıplama makinesi

Aynı anda iki rengi enjekte edebilen enjeksiyon kalıplama makinesi, tüketicilerin görünüm gereksinimlerini karşılayabilir ve kullanıcıların ürünü kullanırken daha rahat hissetmelerini sağlayabilir.

Katlanır çok istasyonlu şekillendirme makinesi
Enjeksiyon cihazı ve kalıp sıkıştırma cihazı iki veya daha fazla çalışma pozisyonuna sahiptir ve enjeksiyon cihazı ve kalıp sıkıştırma cihazı çeşitli şekillerde düzenlenebilir.

Katlanır Elektrikli Enjeksiyon Makinesi
Tamamen elektrikli enjeksiyon makineleri sadece özel amaçlı ihtiyaçları karşılamakla kalmaz, aynı zamanda sıradan enjeksiyon makinelerine göre daha fazla avantaja sahiptir.

Tamamen elektrikli bir enjeksiyon kalıplama makinesinin bir diğer avantajı, gürültüyü azaltabilmesidir, bu sadece işçilere fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ses geçirmez üretim atölyelerinde yatırım ve inşaat maliyetlerini de azaltır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

kenmartin@dawson-plastic.com
+008613913143237
008613913143237 
t542892865