| Üretebilir | Plastik kozmetikler, günlük ihtiyaçlar, ilaç ve gıda ambalaj şişeleri. |
|---|---|
| Voltaj | Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş |
| Anahtar satış noktaları | Otomatik, Akıllı ve yüksek verimlilik |
| Yerel Mühendis Servisi | suudi arabistan, kolombiya, güney afrika, Panama... vb |
| Makine rengi ve logosu | Özelleştirme |
| Boyut (L * W * H) | 3.1*1.2*2.2 |
|---|---|
| Sıkma kuvveti | 78kn |
| Güç (kW) | 25KW |
| Ağırlık (kg) | 4 KG |
| Ambalaj bilgileri | Blow molding machine are packed with plastic film; Şişirme makinesi plastik film ile paket |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Model numarası. | IBM35D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Pnömatik Valf Konnektörü | Festo Ex Almanya. |
| Kontrol Sistemi | Hareket Teknolojileri |
| Kalıplı Kasalı Devre Kesici, Kontaktör, | Scheider Marka Ex Fransa. |
| Model numarası. | IBM65D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1L |
| Kalıp Malzemesi | S136, P20, 4Cr13 |
| Üfleme Sıkıştırma Kuvveti | 40 Ton |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Otomatik | Tam Otomatik |
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme, Enjeksiyon Şişirme Kalıp |
| Şişirme Tipi | Enjeksiyon Şişirme |
|---|---|
| İçi boş parça hacmi | 5ml ila 1L |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
| Sıkıştırma Kuvveti (kN) | 78 |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |