| Uygun | 0-5L |
|---|---|
| istasyon | çift istasyon |
| Kalıp Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Otomatik yanıp sönme | Mevcut |
| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
|---|---|
| Uygulama | Davul, Plaka, Şamandıra, Barikatlar, Medikal Yatak Örtüsü |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Sıkma kuvveti | 780 Bin |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Vidalı Isıtma Kapasitesi | 5-6 KW |
| Maks. Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 Adet/Saat |
| Vida Çapı | 85mm |
| Vida L/D Oranı | 24 Sol/D |
| Vida Tahrik Gücü | 18.5 kW |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Model NO. | ABLB65I |
|---|---|
| İstasyon | Çift istasyonlu çift kalıp başı |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 2 litre |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |