| Ürün | Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
|---|---|
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| Kalıp malzemesi | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| koşucu | Sıcak soğuk |
| boşluk | bir veya daha fazla |
| Plastik malzeme | PP,PS,PC,ABS |
|---|---|
| Ürün | Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| Kalıp malzemesi | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Kalıp Malzemesi | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 vb. |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Sağlanan otomatik yanıp sönen sistem |
| Teçhizat | CNC, Torna, EDM, Tel Kesme, Delme vb. |
| Ürün | Ev Ürünü, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | Üfleme Kalıbı, Preform Kalıp |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50HZ |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Plastik İşlenmiş | PP,PE,PC,PS,COC |
| Durum | Yeni |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Uygulamalar | 5ml ila 1L küçük plastik şişeler |
|---|---|
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
| diğer servisler | 24 saat çevrimiçi danışma (hızlı cevap) |
| Komple üretim hattı | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |