| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| sıkma kuvveti | 70 bin |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNÖMATİK | Almanya'dan Festo veya Japonya'dan SMC |
| kontaktör | Franch konumundan Schneider |
| Machine appearance color | Customizable |
|---|---|
| Logo customized | Yes |
| Samples provided | Provide bottle sample after mold test for confirmation |
| Manpower required | 1~2 Operator |
| Engineer service | Engineers can go to customer's factory for installation training |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Model numarası. | ABLB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Max. Maks. Product Volum Ürün Hacmi | 5L |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Başvuru | şişe, bidon, kavanoz, galon |
|---|---|
| Şişirme Tipi | 4 galon Şişirme Makinesi |
| Su Tüketimi(L/Dk) | 80 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 5L |
| Güç (kW) | 36 |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |