| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| vida L / D Oranı | 25 L/D |
| ağırlık | 22,5 Ton |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| vida L / D Oranı | 25 L/D |
| ağırlık | 22,5 Ton |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Başvuru | Davul, Plaka, Şamandıra, Barikatlar, Medikal Yatak Örtüsü |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 250L |
| Makine tipi | Şişirme Makinesi |
| Şişirme Makinesi Vida Çapı | 100 mm |
| sıkma kuvveti | 780kn |
| Motor sürmek | 45 Kw |
|---|---|
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motor |
| Makine Ölçüleri | 6.8*3.3*5 |
| Kapat/Aç Kontur | 880-1700mm |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Maksimum Ürün Hacmi | 30 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 60 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| uygun | 20L 25L Şişe |
| Sıkma kuvveti | 270 Kn |
| Isıtma Bölgesi | 4 Alüminyum Isıtıcı |
| Maksimum Ürün Hacmi | 20L |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 25L/D |
| Maksimum Kalıp Boyutu | 800X1000mm |