| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Ana bileşenler | Rulman, Motor, Pompa, Dişli, PLC, Basınçlı kap, Motor, Dişli kutusu |
| Plastik İşleme | EVCİL HAYVAN |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Sıkma kuvveti | 780 Bin |
|---|---|
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Sıkma kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Vida çapı | 100MM |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1 galon |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 400~600 adet/saat |
| Vida çapı | 45mm |
| Vidalı Tahrik Gücü | 10kw |
| Vidalı Isıtma Kapasitesi | 2.6Kw |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |