| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| maksimum ürün yüksekliği | 50-200mm |
| Maksimum Ürün Hacmi | 50-1000ml |
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Model | Tek Adımlı Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| maksimum ürün yüksekliği | 50-200mm |
| Maksimum Ürün Hacmi | 50-1000ml |
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Model | Tek Adımlı Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| maksimum ürün yüksekliği | 50-200mm |
| Maksimum Ürün Hacmi | 50-1000ml |
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Model | Tek Adımlı Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| Vida çapı | 40mm |
|---|---|
| Vida hızı | 0-190RPM |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Enjeksiyon basıncı | 174Mpa |
| Max. Maks. Hydraulic Pressure Hidrolik basınç | 140Kg/cm |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| modeli | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| modeli | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| model | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Uygun malzeme | PE.PP, PVC, PS, PETG, |
|---|---|
| Son ses | 200ml/500ml |
| Çıkış Kapasitesi | 2000 ~ 2500pcs/s |
| Boyut | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Ağırlık | 8.2t |
| Uygun malzeme | PE.PP, PVC, PS, PETG, |
|---|---|
| Son ses | 200ml/500ml |
| Çıkış Kapasitesi | 2000 ~ 2500pcs/s |
| Boyut | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Ağırlık | 8.2t |