| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Kalıp Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Vida sürücü gücü | 22 kW |
| HDPE çıktısı | 100kg/saat |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Komple üretim hattı | komple hat, sadece kalıp değil, ihtiyacınız olan tüm plastik makineler. |
|---|---|
| Kalıp malzemesi | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| İsim | Su şişesi için plastik şişe şişirme kalıbı |
| diğer servisler | 24 saat çevrimiçi danışma (hızlı cevap) |
| koşucu | Sıcak Yolluk\ Soğuk Yolluk |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Basınçlı kap, Dişli, Pompa |
|---|---|
| Plastik İşleme | PP, HDPE, PC, ABS, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Çıktı (kg / h) | 35 kg/saat |
| Hava Tüketimi(m³/dk) | 2 m³/dk |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |