| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Çift İstasyon / Tek İstasyon |
| Kalıp Kafası | 1-4 Kafa |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Voltaj | 220v/380v |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Başvuru | Şişe |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl, 12 ay |
| Başvuru | şişe, bidon, kavanoz, galon |
|---|---|
| Şişirme Tipi | 4 galon Şişirme Makinesi |
| Su Tüketimi(L/Dk) | 80 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 5L |
| Güç (kW) | 36 |
| Şart | Yeni satışlar |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Garanti | 24 ay |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, oyuncak |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |