| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Üfleme Basıncı | 0,6 MPa |
| Kalıp Darbesi | 170-520mm |
| sıkma kuvveti | 80 deniz mili |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik Sönme | Mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Soğutma Ortamı | Su |
| Marka | Dawson |
|---|---|
| Otomatik Sönme | Mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
| Son ses | 5L |
| Maks. Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Plastikleştirme İnvertörü | YENİLİK |
| sıkma kuvveti | 110kn |
| Parison kontrol sistemi | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
|---|---|
| Su basıncı | 0.4-0.6Mpa |
| Son ses | 5L |
| Model numarası. | DSB80II |
| Soğutma Ortamı | Su |
| Vida Çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, LDPE, PP |
| Sıkma Kuvveti | 68KN |
| Şablon boyutu | 380*450mm |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Otomatik Yanıp Sönme | otomatik yanıp sönme ile |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Üretim yeri | Çin |
| Maks. Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| sıkma kuvveti | 110kn |
| Isıtma bölgesi | 3 |
| Isıtma Gücü | 13.8 kw |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |