| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| kuru döngü | 1000 Adet/Saat |
| Vida çapı | 65 mm |
| Vida L/D Oranı | 24 |
| Vida sürücü gücü | 18,5 kw |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Maks. ürün hacmi | 8 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 800 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Yağ pompası tahrik gücü | 7.5KW |
| Uygulamalar | Jerry Kutular, Şişeler, Galon |
|---|---|
| Maksimum Ürün Hacmi | 15L |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, AYPE, PVC, PC, PS |
| istasyon numarası | çift istasyon |
| Katman Opsiyonel | Çoklu Katman Mevcut |
| Motor sürmek | 45 Kw |
|---|---|
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motor |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Makine Ölçüleri | 6.8*3.3*5 |
| Motor sürmek | 45 Kw |
|---|---|
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motor |
| Makine Ölçüleri | 6.8*3.3*5 |
| Kapat/Aç Kontur | 880-1700mm |
| Şart | Yeni satışlar |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Garanti | 24 ay |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, oyuncak |
| Sağlanan talimatlar | Çince ve İngilizce talimatlar |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Eğer gerekirse |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| modeli | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| modeli | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |