| Model numarası. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model NO. | ABLD100 |
|---|---|
| Maks. Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Ticari marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1100 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Model NO. | ABLD150 |
|---|---|
| Maks. Ürün Hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Ticari marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Model numarası. | ABLD120 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |