| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| HS kodu | 8477301000 |
| Machine type | Extrusion blow moulding machine |
|---|---|
| Suitable product | 10L 20L 25L 30L HDPE Jerry Can and plastic drums |
| Pafta kafası tipi | Akümülatör tipi pafta kafası |
| Kalıp kafası hacmi | 3,5 litre |
| Parison control | Equipped, wisetech, or Xunjie or MOOG brand |
| İşleme yöntemine göre kalıp kafası tipi | sürekli tip kalıp kafası |
|---|---|
| Kafa numaralarına göre kalıp kafası tipi | 2 |
| Katman numaralarına göre kalıp kafası tipi | 1 |
| merkez mesafesi | Çok kafalı kalıp kafası, merkez mesafesi özelleştirilebilir |
| Uygun malzeme | HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU vb. |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, Bidon, Anaokulu yatağı |
| Gerilim | 220V/380V,380V/50HZ |
|---|---|
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Sıkıştırma Kuvveti (kN) | 900 |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Anahtar satış noktaları | Kolay |
| Ürün yelpazesi | 10~30L |
|---|---|
| üretkenlik | 45~60BPH |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |
| Plastik İşleme | PP, HDPE, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim tesisi |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| vida L / D Oranı | 25 L/D |
| ağırlık | 22,5 Ton |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |