| Machine type | Extrusion blow moulding machine |
|---|---|
| Suitable product | 10L 20L 25L 30L HDPE Jerry Can and plastic drums |
| Pafta kafası tipi | Akümülatör tipi pafta kafası |
| Kalıp kafası hacmi | 3,5 litre |
| Parison control | Equipped, wisetech, or Xunjie or MOOG brand |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |
| Otomatik | EVET |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl, 24 ay |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon |
| Plastik işlenmiş | PE,PP,HDPE,PVC |
| Başvuru | Davul, Plaka, Şamandıra, Barikatlar, Medikal Yatak Örtüsü |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 250L |
| Makine tipi | Şişirme Makinesi |
| Şişirme Makinesi Vida Çapı | 100 mm |
| sıkma kuvveti | 780kn |
| Model numarası. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Kalıp Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| ad | Ekstrüzyon Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Sıkma kuvveti | 780 Bin |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Motor sürmek | 45 Kw |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motor |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Şartname | ABLB90-30L |
|---|---|
| ad | Jerry Can Şişirme Makinesi |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |