| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| İstasyon numarası | Tek |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Sıkma kuvveti | 600 Kn |
| Vida çapı | 100MM |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| Uygulama | Davul, Plaka, Şamandıra, Barikatlar, Medikal Yatak Örtüsü |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Üfleme Basıncı | 0,6 MPa |
| Kalıp Darbesi | 170-520mm |
| sıkma kuvveti | 80 deniz mili |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Makine Ömrü | > 20 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum Ürün Hacmi | 120 L |
| Sıkma kuvveti | 600KN |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş | - Evet. |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |