| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 300L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Şişe Hacmi (ml) | 5000ml |
|---|---|
| Maksimum Şişe Yüksekliği (mm) | 400 mm |
| Otomasyon | Otomasyon |
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2020 |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| Başvuru | IBC tankı, IBC kabı |
|---|---|
| Sıkma Kuvveti (kN) | 2200 |
| Çıktı (kg/h)Boyut | 500 kg/saat |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| IBC tankının katmanı | tek katmanlı, çift katmanlı, üçlü katman mevcut |
| Çıkış (kg/saat) | 100 Kg/saat |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100l/dk |
| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |