| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Üfleme Basıncı | 0,6 MPa |
| Kalıp Darbesi | 170-520mm |
| sıkma kuvveti | 80 deniz mili |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 160L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 110 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 75 KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun Malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Üretim kapasitesi | 400~450 ADET/SAAT |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Marka | DAWSON |
| Maks. Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 Adet/Saat |
| Vida Çapı | 85mm |
| Vida L/D Oranı | 24 Sol/D |
| Vida Tahrik Gücü | 18.5 kW |
| Model numarası. | ABLB100 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Ticari marka | DAWSON |