| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Makine görünüm rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş | Evet |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İş gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineleri satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineleri satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Clamping force | 2700 KN |
|---|---|
| Injection weight | 1006g (PET) |
| Space between tie bar | 570*570mm |
| Mould thickness | 200~550mm |
| Platen stroke | 540mm |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50HZ |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |