| Plastik işlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı | 38 MM |
| Şişe Hacmi (ml) | 2000 ml |
| Max.Şişe Yüksekliği (mm) | 330 mm |
| Max.Şişe Çapı (mm) | 100 mm |
| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |
| Başvuru | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik Servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Tarafından kontrol ediliyor | PLC'ler |
| Kalıp Kapama ve Açma Silindiri | Festo |
| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |
| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| modeli | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineleri satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineleri satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Teorik Çıktı | 500~1800 |
|---|---|
| Ses | 5.0~20 |
| Max. Maks. height yükseklik | 360~550 |
| Max. Maks. Diameter Çap | 105~300 |
| boşluk sayısı | 1~4 |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |