| Ürün malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Ürün | plastik enjeksiyon kalıbı, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | Plastik Enjeksiyon Kalıbı, Şişirme Kalıbı, Preform Kalıbı |
| boşluk | Tek Kavite/Çok Kavite,bir veya daha fazla,Tek/Aile |
| koşucu | Sıcak Yolluk\ Soğuk Yolluk |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği |
|---|---|
| Başvuru | Şişe, tıbbi, kozmetik |
| Voltaj | 380V,380V/50HZ,220/380V,220V/380V/415V/460V.. |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Tip | Tam otomatik, Enjeksiyon Şişirme |
| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Otomatik | Tam Otomatik |
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme, Enjeksiyon Şişirme Kalıp |
| Kalıp Malzemesi | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
|---|---|
| Koşucu | Sıcak Yolluk \ Soğuk Yolluk |
| Ürün Adı | Enjeksiyon Plastik Ev Kalıbı |
| İsim | 4 boşluk ABS plastik şarap şişesi halkası plastik kalıp |
| Plastik malzeme | PET,PP,PS,PC,ABS |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Boyut (U * G * Y) | Sipariş olarak |
| Başvuru | Şişe, konteyner |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Yerel Servis Konumu | Hiçbiri |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Bir yıl |
| isim | Sızıntı Test Cihazı |
| Anahtar kelime | otomatik sızıntı test cihazı |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |