| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Vida çapı | 100MM |
| Şartname | ABLD100 |
| Parison Kontrol Sistemi | M00G 200 puan |
|---|---|
| Mikro bilgisayar kontrol sistemi | Wisetech |
| sıcaklık kontrolörü | Wisetech |
| Yardımcı Röle | Omron |
| kontaktör | Schneider |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Teslim süresi | 60 gün |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| HS KODU | 8477301000 |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Model NO. | ABLB65I |
|---|---|
| İstasyon | Çift istasyonlu çift kalıp başı |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 2 litre |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Şartname | ABLB90-30L |
|---|---|
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Taşıma Paketi | film paketleme |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
|---|---|
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Şartname | ABLB90-30L |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Teslim süresi | 45-60 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ISBM |
| Sertifika | CE |
| Teslim süresi | 40-65 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | DAWSON |
| Sertifika | CE |