| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Motor sürmek | 45 Kw |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Motor | Servo Motor |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Plastik işlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı (mm) | 38 |
| Şişe Hacmi (ml) | 200ml |
| Uygulama | Plastik Şişe, PET Şişeler |
| Şişirme tipi | Streç Şişirme |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
|---|---|
| Motor | Servo Motor |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Makine Ölçüleri | 6.8*3.3*5 |
| Kapat/Aç Kontur | 880-1700mm |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 L |
|---|---|
| Vida çapı | 120mm |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Sıkma kuvveti | 800 Kn |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli, Pompa |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| ekstrüder motoru | 30kw Siemens Motorlu |
| Voltaj | Müşteri Tarafından Belirtilen |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Maksimum Ürün Hacmi | 10 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 700 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |