| Model NO. | ABLB65I |
|---|---|
| İstasyon | Çift istasyonlu çift kalıp başı |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 2 litre |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Uygulamalar | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Machine Name | Auto Bottle Neck Cutting Machine |
| Machine Specification | 800*420*850 mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Applications | Cutting Necks of Bottles, Jars |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineleri satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Garanti sonrası servis | Online Destek |
|---|---|
| Yerel Hizmet Konumu | Hiçbiri |
| Satış sonrası hizmet | Bir Yıl |
| Adı | Sızıntı test cihazı |
| Anahtar Kelime | otomatik sızıntı test cihazı |
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Ses | 100ML-300L |
| boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| Ürün adı | kapaklar, kapaklar, preformlar, kapaklar... |
| örnekler | Müşterinin ihtiyacına göre gönder |