| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Üretim yeri | Çin |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Şişe Hacmi (ml) | 800ml |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Marka adı | DAWSON |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Uygun | 0-5L |
|---|---|
| istasyon | çift istasyon |
| Kalıp Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Otomatik yanıp sönme | Mevcut |
| Çıkış (kg/saat) | 100 Kg/saat |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100l/dk |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |