| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe numunesi sağlayın |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği |
| Plastik işlenmiş | PP,PE,PC,PS |
| Garanti | 12 ay |
| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| maksimum ürün yüksekliği | 50-200mm |
| Maksimum Ürün Hacmi | 50-1000ml |
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Model | Tek Adımlı Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
| Üretim ürünleri | Plastik kozmetikler, günlük ihtiyaç şişeleri. |
|---|---|
| Gerekli insan gücü | 1 operatör |
| Mühendis servisi | Mühendisler, kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilir |
| İngilizce El Kitabı | Talimatları İngilizce (veya gerekirse başka bir dilde) sağlayın |
| İşletim arayüzü dili | Çince, İngilizce ve gerekirse diğer diller |
| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| maksimum ürün yüksekliği | 50-200mm |
| Maksimum Ürün Hacmi | 50-1000ml |
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Model | Tek Adımlı Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği |
|---|---|
| Başvuru | Şişe, tıbbi, kozmetik |
| Voltaj | 380V,380V/50HZ,220/380V,220V/380V/415V/460V.. |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Tip | Tam otomatik, Enjeksiyon Şişirme |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | anaokulu yatağı |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| GTİP Kodu | 8477301000 |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| HS kodu | 8477301000 |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |