| Boyut(U*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
|---|---|
| Sıkma Kuvveti | 80kn |
| Otomasyon | Tam otomatik |
| Ağırlık (kg) | 5000 kg |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |
| Model numarası. | IBM35D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Pnömatik Valf Konnektörü | Festo Ex Almanya. |
| Kontrol Sistemi | Hareket Teknolojileri |
| Kalıplı Kasalı Devre Kesici, Kontaktör, | Scheider Marka Ex Fransa. |
| Model numarası. | IBM65D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1L |
| Kalıp Malzemesi | S136, P20, 4Cr13 |
| Üfleme Sıkıştırma Kuvveti | 40 Ton |
| Model numarası. | IBM35D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Pnömatik Valf Konnektörü | Festo Ex Almanya. |
| Kontrol Sistemi | Hareket Teknolojileri |
| Kalıplı Kasalı Devre Kesici, Kontaktör, | Scheider Marka Ex Fransa. |
| Model numarası. | IBM35D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Pnömatik Valf Konnektörü | Festo Ex Almanya. |
| Kontrol Sistemi | Hareket Teknolojileri |
| Kalıplı Kasalı Devre Kesici, Kontaktör, | Scheider Marka Ex Fransa. |
| Model numarası. | IBM35D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Pnömatik Valf Konnektörü | Festo Ex Almanya. |
| Kontrol Sistemi | Hareket Teknolojileri |
| Kalıplı Kasalı Devre Kesici, Kontaktör, | Scheider Marka Ex Fransa. |
| Model numarası. | IBM65D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1L |
| Kalıp Malzemesi | S136, P20, 4Cr13 |
| Üfleme Sıkıştırma Kuvveti | 40 Ton |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | mevcut |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Su akışı | 100L/dak |
| Boyun Çapı (mm) | 140 MM |
|---|---|
| Şişe Hacmi (ml) | 250 ml |
| Boyut (L*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Makine Test Raporu | Sağlanan |
| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 0-200 mm/sn |
| Isıtma Gücü | 7-15KW |
| Enjeksiyon Hacmi | 2-100cm3 |