| Vida çapı | 100MM |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| HDPE Çıkışı | 200 kg / h |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Plastik İşleme | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Şartname | ABLB90-30L |
|---|---|
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Taşıma Paketi | film paketleme |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Plastik Yağ Varilleri, Konteynerler, Bidonlar, Variller |
| Ekstrüzyon Tipi | Birikim Türü |
| Parison Kontrolü | 100 Puan |
| Hidrolik motor | Servo Motor |
| Çıkış (kg/saat) | 100 Kg/saat |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100l/dk |
| Ekstruder Motor Gücü(kW) | 22 kw |
|---|---|
| Kalıp Plakası Boyutu (Yükseklik) (mm) | 420 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Anahtar satış noktaları | Kullanımı Kolay |
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Maks. Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| sıkma kuvveti | 110kn |
| Isıtma bölgesi | 3 |
| Isıtma Gücü | 13.8 kw |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 L |
|---|---|
| Vida çapı | 120mm |
| Teslim süresi | 60 gün |
| İstasyon numarası | Tek |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Sıkma Kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120L |
| Vida Çapı | 100 mm |
| Ticari marka | Dawson |
| İstasyon Numarası | Bekar |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Vida çapı | 100MM |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Teslim süresi | 45-60 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | PET |
| Sertifika | CE |