| Döngü süresi | 21,6 saniye |
|---|---|
| Üretme | Günde 16000 adet |
| Katman tasarımı | Çift katmanlı tasarım |
| Kalıp malzemesi | P20, 2316, S136H, Berilyum bakırlı alüminyum. |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
|---|---|
| Voltaj | 440V/415V/380V/220V |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 18KW |
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 900 mm |
| Hava Tüketimi(m³/dk) | 1,2 m³/dk |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Model NO. | ABLB65I |
|---|---|
| İstasyon | Çift istasyonlu çift kalıp başı |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 2 litre |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Makine tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Üretim | hdpe ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Malzeme | PE,PP,PVC,PA... |
| İstasyon numarası | Tek |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |