| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |
| Ürün malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Ürün | plastik enjeksiyon kalıbı, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | Plastik Enjeksiyon Kalıbı, Şişirme Kalıbı, Preform Kalıbı |
| boşluk | Tek Kavite/Çok Kavite,bir veya daha fazla,Tek/Aile |
| koşucu | Sıcak Yolluk\ Soğuk Yolluk |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
|---|---|
| Ürün Adı | Şişirme Makinesi |
| Uygun Şişe | İçecek Şişesi |
| Anahtar kelimeler | Otomatik Pet Şişirme Makinesi |
| Türü | Otomatik Şişe Şişirme Makinaları |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Vida çapı | 80mm |
| ad | plastik dambıl yapma makinesi |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Malzeme | HDPE, LDEP, PP |
| Makine tipi | Yüksek Hızlı Plastik Şişe Yapma Makinesi |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Şartname | ABLB80-25L |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Şişe Hacmi (ml) | 5000ml |
|---|---|
| Maksimum Şişe Yüksekliği (mm) | 400 mm |
| Otomasyon | Otomasyon |
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2020 |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| Ürün malzemesi | Çelik, Alüminyum |
|---|---|
| Ürün | Ev Ürünü, Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| boşluk | Çoklu Kavite, Tek/Çoklu |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |