| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| HS kodu | 8477301000 |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| GTİP Kodu | 8477301000 |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| HS kodu | 8477301000 |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Uygulamalar | 5ml ila 1L küçük plastik şişeler |
|---|---|
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme |
| Ana bileşenler | Şanzıman, Basınçlı kap, Pompa, Dişli, Rulman, Motor, Motor, PLC... |
| Plastik işlenmiş | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Gerekli insan gücü | 1~2 Operatör |
| Ekstruder Motor Gücü (kW) | 30KW |
|---|---|
| Çıkış (kg/saat) | 130 kg/saat |
| Şart | Yeni |
| Otomatik | EVET |
| Garanti | Bir yıl |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Plastik işlenmiş | PE,PP,HDPE |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği |