| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat Günleri | 55 gün |
| Model numarası. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 900 litre |
| Showroom KonumBoyut | Filipinler |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| ağırlık (ton) | 65 |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Taşıma Paketi | film paketleme |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Model numarası. | DSB70II |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Üretim yeri | Çin |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Kalıp Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Üretim yeri | Çin |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Üretim yeri | Çin |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Üretim yeri | Çin |