| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şişe Hacmi (ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Uygulama | Şişe |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri |
| Ana bileşenler | motor, PLC |
| Tip | Streç Pet Şişirme Kalıplama |
| Çıkış | 600BPH |
|---|---|
| Kalıba dökmek | 1 boşluk |
| Voltaj | müşteri isteğine göre |
| Boyut ((L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| Ağırlık | 500kg |
| Çıktı | 800bph |
|---|---|
| Kalıp | 1 boşluk |
| Gerilim | müşteri isteğine göre |
| Boyut(l*w*h) | 1,6*0,6*1,5 |
| ağırlık | 500kg |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |
| Başvuru | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik Servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Tarafından kontrol ediliyor | PLC'ler |
| Kalıp Kapama ve Açma Silindiri | Festo |
| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |
| Voltaj | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Boyut (U * G * Y) | 2000*1200*1800MM |
| Uygulama | Şişe |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Motor sürmek | 45 Kw |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Plastik İşleme | HDPE |
| Anahtar kelimeler | Otomatik Ekstrüzyon Şişirme Makinesi |