| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 85 MM |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 2418 cm³ |
| AĞIRLIK AĞIRLIĞI | 2200 G |
| Enjeksiyon basıncı | 167 MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 482 g/sn |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Video giden denetimi | sağlamak |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Başvuru | şişe, bidon, kavanoz, galon |
| Boyut (L*G*Y) | 3.9*2.2*2.6 |
| Devir süresi | 21,6 saniye |
|---|---|
| Üretme | Günde 16000 adet |
| Katman tasarımı | Çift katmanlı tasarım |
| Kalıp Malzemesi | P20, 2316, S136H, Berilyum bakırlı alüminyum. |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50HZ |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Isıtma sistemi | Elektrikli ısıtma |
| Malzeme | Plastik |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
|---|---|
| Ürün Adı | Şişirme Makinesi |
| Uygun Şişe | İçecek Şişesi |
| Anahtar kelimeler | Otomatik Pet Şişirme Makinesi |
| Türü | Otomatik Şişe Şişirme Makinaları |