| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |
| Şişirme Tipi | Enjeksiyon Şişirme |
|---|---|
| İçi boş parça hacmi | 5ml ila 1L |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
| Sıkıştırma Kuvveti (kN) | 78 |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Model numarası. | IBM35D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Pnömatik Valf Konnektörü | Festo Ex Almanya. |
| Kontrol Sistemi | Hareket Teknolojileri |
| Kalıplı Kasalı Devre Kesici, Kontaktör, | Scheider Marka Ex Fransa. |
| Model numarası. | IBM35D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Pnömatik Valf Konnektörü | Festo Ex Almanya. |
| Kontrol Sistemi | Hareket Teknolojileri |
| Kalıplı Kasalı Devre Kesici, Kontaktör, | Scheider Marka Ex Fransa. |
| Model numarası. | IBM65D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1L |
| Kalıp Malzemesi | S136, P20, 4Cr13 |
| Üfleme Sıkıştırma Kuvveti | 40 Ton |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Şişe Hacmi (ml) | 5000ml |
|---|---|
| Maksimum Şişe Yüksekliği (mm) | 400 mm |
| Otomasyon | Otomasyon |
| Pazarlama Türü | Yeni Ürün 2020 |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
| Şartname | ABLB80-25L |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| HS KODU | 8477301000 |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida çapı | 75 MM |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Voltaj | Müşteri Tarafından Belirtilen |