| Boyut (L * W * H) | 3.1*1.2*2.2 |
|---|---|
| Sıkma kuvveti | 78kn |
| Güç (kW) | 25KW |
| Ağırlık (kg) | 4 KG |
| Ambalaj bilgileri | Blow molding machine are packed with plastic film; Şişirme makinesi plastik film ile paket |
| Şartname | DSB80-12L |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 12L |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| HS KODU | 8477301000 |
| Model numarası. | DSB70II |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Gerçek Enjeksiyon Miktarı(PS) | 225 gr(adet)/8 Oz |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 12L |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Şartname | DSB80-12L |
| HS KODU | 8477301000 |
| Video giden denetimi | Sağlanan |
|---|---|
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 14,1 kW |
| Çıktı (kg / h) | 70 kg/saat |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun Malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Üretim kapasitesi | 400~450 ADET/SAAT |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Plastik Yağ Varilleri, Konteynerler, Bidonlar, Variller |
| Ekstrüzyon Tipi | Birikim Türü |
| Parison Kontrolü | 100 Puan |
| Hidrolik motor | Servo Motor |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Plastik Yağ Varilleri, Konteynerler, Bidonlar, Variller |
| Ekstrüzyon Tipi | Birikim Türü |
| Parison Kontrolü | 100 Puan |
| Hidrolik motor | Servo Motor |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Boyut (U * G * Y) | Sipariş olarak |
| Başvuru | Şişe, konteyner |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |