| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 200 adet/saat |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Maksimum Ürün Hacmi | 8 litre |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 200 adet/saat |
| Koşul | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| İhracat Limanı | Şanghay |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli, Pompa |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| ekstrüder motoru | 30kw Siemens Motorlu |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Plastik İşleme | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Vida çapı | 75 MM |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| vida L / D Oranı | 24 L / D |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Model numarası. | BSM65 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Marka | DAWSON |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |