| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
|---|---|
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
|---|---|
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Çıkış Kapasitesi | 180~200 adet/saat |
|---|---|
| boyut | 4.6×3×2.4(M) |
| Ağırlık | 8.2T |
| Vida | 90 mm |
| Max Kalıp Ağız | 180mm |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | çift istasyon |
| Kalıp Kafası | tek kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 20L |
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Çıkış Kapasitesi | 180~200 adet/saat |
|---|---|
| Boy | 4.6×3×2.4(M) |
| ağırlık | 8.2T |
| Vida | 90 mm |
| Max Kalıp Ağız | 180mm |
| İşleme yöntemine göre kalıp kafası tipi | sürekli tip kalıp kafası |
|---|---|
| Kafa numaralarına göre kalıp kafası tipi | 2 |
| Katman numaralarına göre kalıp kafası tipi | 1 |
| merkez mesafesi | Çok kafalı kalıp kafası, merkez mesafesi özelleştirilebilir |
| Uygun malzeme | HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU vb. |