| Başvuru | şişe, bidon, kavanoz, galon |
|---|---|
| Şişirme Tipi | 4 galon Şişirme Makinesi |
| Su Tüketimi(L/Dk) | 80 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 5L |
| Güç (kW) | 36 |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| uygun | 20L 25L Şişe |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Ana bileşenler | Rulman, Motor, Pompa, Dişli, PLC, Basınçlı kap, Motor, Dişli kutusu |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Isıtma yöntemi | elektrikli çevrim ısıtma |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Yurtdışı hizmet makinelerine uygun mühendisler, Yurtdışı servis merkezi mevcut, Video teknik desteği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Boyut(L*W*H) | Bağımlı |
| Gerilim | 380V |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Gerçek Enjeksiyon Miktarı(PS) | 225 gr(adet)/8 Oz |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Şekillendirme Modu | Üfleme Kalıbı |
|---|---|
| Ürün malzemesi | maden |
| Ürün | Ev Aletleri |
| Malzeme | 42CrMo |
| Tasarım yazılımı | Pro-E |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Garanti | 1 Yıl, 12 Ay, bir yıl |
| renk | Mavi ve beyaz veya özelleştirilmiş, Müşterinin Gereksinimleri, Özelleştirilmiş |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Plastik Yağ Varilleri, Konteynerler, Bidonlar, Variller |
| Ekstrüzyon Tipi | Birikim Türü |
| Parison Kontrolü | 100 Puan |
| Hidrolik motor | Servo Motor |