| Vida çapı | 120MM |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| istasyon numarası | Bekar |
| Vidalı Tahrik Gücü | 75 KW |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 lt |
| Model numarası. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1100 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Anahtar satış noktaları | Esnek Üretim |
|---|---|
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Su tüketimi | 150 lt/dk |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Model NO. | ABLD100 |
|---|---|
| Maks. Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Ticari marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
|---|---|
| Voltaj | 440V/415V/380V/220V |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 18KW |
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 900 mm |
| Hava Tüketimi(m³/dk) | 1,2 m³/dk |