| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
|---|---|
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| kalıp | Bir boşluk |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| uygun | 20L 25L Şişe |
| Sıkma kuvveti | 270 Kn |
| Isıtma Bölgesi | 4 Alüminyum Isıtıcı |
| Model numarası. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Vida çapı (mm) | 75 mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Vidalı Isıtma Gücü(kW) | 7 KW |
| Kalıp Plakası Boyutu (Genişlik) (mm) | 380 mm |
| Hava Basıncı (MPa) | 0,6 MPa |
| Hidrolik Tahrik Motoru (Ana) | 42KW |
|---|---|
| Vida L/D Oranı | 30:1 |
| Max. Maks. Mould Size Kalıp Boyutu | 1700mm*1800mm |
| Makina ağırlığı | 65 ton |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1200L |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Şartname | ABLB80-25L |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |