| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Su akışı | 100L/dak |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| kalıp | Bir boşluk |
|---|---|
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Uygulamalar | Jerry Kutular, Şişeler, Galon |
|---|---|
| Maksimum Ürün Hacmi | 15L |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, AYPE, PVC, PC, PS |
| istasyon numarası | çift istasyon |
| Katman Opsiyonel | Çoklu Katman Mevcut |
| Çıkış Kapasitesi | 180~200 adet/saat |
|---|---|
| boyut | 4.6×3×2.4(M) |
| Ağırlık | 8.2T |
| Vida | 90 mm |
| Max Kalıp Ağız | 180mm |
| Maksimum Ürün Hacmi | 30 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 60 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Ekstruder Motor Gücü(kW) | 22 kw |
|---|---|
| Kalıp Plakası Boyutu (Yükseklik) (mm) | 420 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Anahtar satış noktaları | Kullanımı Kolay |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |