| Şişirme Tipi | Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 2 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0.5 ~ 0.6 MPa |
| Su tüketimi | 30 L/dak |
| Kalıp Ömrü | > 2,000,000 Döngüler |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Plastik İşlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Max.Şişe Yüksekliği | 140 mm |
| Max.Şişe Çapı | 300 mm |
| Şişe Hacmi | 250 ml |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |
| Ürün | Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
|---|---|
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| Kalıp malzemesi | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| koşucu | Sıcak soğuk |
| boşluk | bir veya daha fazla |
| Şişirme Tipi | Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 2 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0.5 ~ 0.6 MPa |
| Su tüketimi | 30 L/dak |
| Kalıp Ömrü | > 2,000,000 Döngüler |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 630mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 600 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 543 |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 460mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 460mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 527 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |