| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Plastik Yağ Varilleri, Konteynerler, Bidonlar, Variller |
| Ekstrüzyon Tipi | Birikim Türü |
| Parison Kontrolü | 100 Puan |
| Hidrolik motor | Servo Motor |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Voltaj | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, 380v, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Boyut (U * G * Y) | 2000*1200*1800MM |
| Uygulama | Şişe |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Voltaj | 220v/380v |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Başvuru | Şişe |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl, 12 ay |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe numunesi sağlayın |
|---|---|
| Gerekli insan gücü | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Plastik işlenmiş | PP,PE,PC,PS,COC |
| Koşul | Yeni |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Otomatik | Tam Otomatik |
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme, Enjeksiyon Şişirme Kalıp |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Otomatik | Tam Otomatik |
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme, Enjeksiyon Şişirme Kalıp |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |