| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
|---|---|
| Su basıncı | 0.4-0.6Mpa |
| Son ses | 5L |
| Model numarası. | DSB80II |
| Soğutma Ortamı | Su |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| modeli | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 6 KW |
|---|---|
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 290 mm |
| Hava Tüketimi(m³/mi | 0,6 m³/dk |
| Garanti | Bir yıl |
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Gerçek Enjeksiyon Miktarı(PS) | 225 gr(adet)/8 Oz |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Komple üretim hattı | komple hat, sadece kalıp değil, ihtiyacınız olan tüm plastik makineler. |
|---|---|
| Kalıp malzemesi | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| İsim | Su şişesi için plastik şişe şişirme kalıbı |
| diğer servisler | 24 saat çevrimiçi danışma (hızlı cevap) |
| koşucu | Sıcak Yolluk\ Soğuk Yolluk |
| Komple üretim hattı | komple hat, sadece kalıp değil, ihtiyacınız olan tüm plastik makineler. |
|---|---|
| Kalıp malzemesi | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| İsim | Su şişesi için plastik şişe şişirme kalıbı |
| diğer servisler | 24 saat çevrimiçi danışma (hızlı cevap) |
| koşucu | Sıcak Yolluk\ Soğuk Yolluk |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| model | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Üretim yeri | Çin |