| Ürün adı | Pet Şişe Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
| Koşul | Yeni |
| Otomatik | tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 65 l/dak |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Makine görünüm rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş | Evet |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İş gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş | - Evet. |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| modeli | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Başvuru | PET şişe, Kavanoz, kutular... |
|---|---|
| Şişirme Tipi | enjeksiyonlu şişirme kalıplama |
| Gerilim | Müşterinin ülkesine göre |
| Durum | yeni |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Şişe Hacmi (ml) | 800ml |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Marka adı | DAWSON |
| Temel bileşenler | Motor, PLC |
|---|---|
| sıkma kuvveti | 80kn |
| Vida çapı | 40mm |
| Makine Testi | Tedarik edilen |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |