| Vida çapı | 120MM |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| istasyon numarası | Bekar |
| Vidalı Tahrik Gücü | 75 KW |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 lt |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Vida çapı | 100MM |
| Şartname | ABLD100 |
| Sıkma kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Boyut (U * G * Y) | Sipariş olarak |
| Başvuru | Şişe, su deposu, konteyner, tıbbi, yol varil |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| vida L / D Oranı | 25 L/D |
| ağırlık | 22,5 Ton |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Kalıp Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Kalıp malzemesi | Berilyum Bakırlı S50c/S136/Alüminyum |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| vida L / D Oranı | 25 L/D |
| ağırlık | 22,5 Ton |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Sıkma kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| vida L / D Oranı | 25 L/D |
| ağırlık | 22,5 Ton |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |