| Ekstruder Motor Gücü (kW) | 55 kw |
|---|---|
| Vida çapı (mm) | 100 mm |
| Boyut(l*w*h) | 5.4*2.5*4.5 |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| emek talebi | 1~2 operatör |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
|---|---|
| Voltaj | 440V/415V/380V/220V |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 18KW |
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 900 mm |
| Hava Tüketimi(m³/dk) | 1,2 m³/dk |
| İçi boş kısım hacmi | 10~30L |
|---|---|
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim tesisi |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun Malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Hava Tüketimi(m³/mi | 1 m³/dk |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, PC, PS, PVC, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Pompa emme |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 Yıl, Bir Yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme, streç şişirme makinesi |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, bidon, oyuncak |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Vida çapı | 80mm |