| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| HS KODU | 8477301000 |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Sıkma kuvveti | 780 Bin |
| Vida çapı | 100MM |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Marka adı | DAWSON |
| Vida çapı | 80mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 10~30L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 270KN |
| Şablon boyutu | 680*660mm |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Redüktör, Motor, Dişli, Pompa |
|---|---|
| Plastik İşleme | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Uygulama | Şişe |
| İstasyon numarası | Tek |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Uygulamalar | Jerry Kutular, Şişeler, Galon |
|---|---|
| Maksimum Ürün Hacmi | 15L |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, AYPE, PVC, PC, PS |
| istasyon numarası | çift istasyon |
| Katman Opsiyonel | Çoklu Katman Mevcut |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Ürün yelpazesi | 10~30L |
|---|---|
| üretkenlik | 45~60BPH |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |