| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | çift istasyon |
| Kalıp Kafası | tek kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 20L |
| Otomatik yanıp sönme | Otomatik Sönme İLE |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Redüktör, Motor, Dişli, Pompa |
|---|---|
| Plastik İşleme | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Uygulama | Şişe |
| İstasyon numarası | Tek |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Uygulamalar | Jerry Kutular, Şişeler, Galon |
|---|---|
| Maksimum Ürün Hacmi | 15L |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, AYPE, PVC, PC, PS |
| istasyon numarası | çift istasyon |
| Katman Opsiyonel | Çoklu Katman Mevcut |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
|---|---|
| Hava hacmi | 0,7 M3/Dk |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80Kn |
| Kuru döngü | 800 adet/saat |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
|---|---|
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Şartname | ABLB90-30L |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Model NO. | ABLB65I |
|---|---|
| İstasyon | Çift istasyonlu çift kalıp başı |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 5 litre |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| İstasyon numarası | Tek |
|---|---|
| Uygulama | Davul, Plaka, Şamandıra, Barikatlar, Medikal Yatak Örtüsü |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Sıkma kuvveti | 780 Bin |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| uygun | 20L 25L Şişe |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Sıkma kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |